Lämpimästi tervetuloa Inclusin asiakastilaisuuteen 12.6.!
Tervetuloa kuulemaan tuoreimmat kuulumiset tuotekehityksestämme, näkemyksiämme tekoälyn hyödyntämisestä riskienhallinnassa sekä käytännön esimerkkejä asiakasorganisaatioidemme tavoista käyttää Inclusia.
Aamupäivän aikana on myös hyvä tilaisuus verkostoitua ja vaihtaa ajatuksia muiden Inclusin asiakkaiden kanssa.
📍 Paikka: Marski by Scandic (Hotelli Marski)
📅 Aika: 12.6. klo 8:30 – 11:00
Ohjelma:
8:30 – 9:00
Aamiainen & verkostoitumista
9:00 – 10:30
• Inclus-tuotteen roadmap & keskustelua: Yhteenveto viimeisimmän tuoteversion uusista ominaisuuksista ja kurkistus tulevaan -- mitä uutta on tulossa, mihin suuntaan olemme viemässä tuotetta ja miten asiakkaiden tarpeet ja toiveet näkyvät kehitystyössämme.
• Tekoäly riskienhallinnassa: Katsaus Inclusin viimeaikaiseen AI-tutkimukseen ja –tuotekehitykseen sekä käytännön esimerkkejä tulevista toiminnallisuuksista liittyen mm. riskirekisterin hallintaan ja aineistolähtöiseen riskien tunnistamiseen
• Asiakkaidemme puheenvuoroja: KONE, Deloitte Finland ja Bluefors
10:30 – 11:00
Vapaata keskustelua ja verkostoitumista
Toivomme, että mahdollisimman moni teistä pääsee mukaan – odotamme innolla tilaisuutta kokoontua yhteen ja vaihtaa ajatuksia kanssanne paikan päällä.
Ilmoittaudu mielellään viimeistään 28.5. alla olevan lomakkeen kautta. Ilmoittautuminen on sitova.